null

PÓLKOLONIE

AKROBATYCZNO-JĘZYKOWE
11-15.07.2022 ( 4-7 lat )

Poznaj naszą ofertę!

Właśnie dostaliście informację, że w lipcu zamykają Wasze przedszkole? A może szukacie propozycji na aktywne spędzenie wakacji dla Waszej pociechy?

Dobrze trafiliście! Przedstawiamy ofertę półkolonii w formie warsztatów dla najmłodszych uczestników już od 4 roku życia! Bogata oferta zajęć sprosta najbardziej wymagającym uczestnikom.

Niezapomniane wrażenia!

null

Bogaty program zajęć

Zmienność ćwiczeń, różnorodność przyborów oraz optymalnie podzielony czas pomiędzy zajęciami akrobatycznymi, zabawami z językiem angielskim oraz swobodnym poznawaniem sali pomogą podtrzymać zainteresowanie żywiołowych uczestników.
null

Opieka podczas półkolonii

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Istnieje możliwość wcześniejszego pozostawienia dziecka pod opieką i późniejszego odbioru tj. 7:30-16:30.
null

Doświadczona kadra trenerska

Treningi prowadzone są w formie zabawy przez doświadczoną kadrę trenerską ze wspaniałym podejściem do najmłodszych dzieci. Uczestnicy będą podzieleni na mniejsze podgrupy, co gwarantuje większy komfort treningu.
null

Pełne wyżywienie

Zapewniamy pełne wyżywienie – II śniadanie, obiad i podwieczorek – dostarczane przez firmę cateringową, specjalizującą się w smacznych posiłkach dla dzieci wrocławskich szkół i przedszkoli.
null

Dodatkowo

Wyjście do KLOCKOWNIA w Arkadach Wrocławskich, gry i zabawy integracyjne na pobliskim placu zabaw, konkursy z nagrodami, dodatkowe ubezpieczenie NNW i wiele więcej…!

KOSZTY:

Całkowity koszt półkolonii to: 699,00 zł.
Osoby posiadające kartę członkowską w BabyGym otrzymują zniżkę – 50zł, odejmowaną przy płatności II raty.

LOKALIZACJA:

Półkolonie odbywają się w lokalizacji przy ul. Życzliwej 13c. Na uczestników półkolonii będą czekały dwie profesjonalne sale ( gimnastyczna oraz taneczno-artystyczna). Do przygotowania prac plastycznych oraz zjedzenia posiłków posłuży nam salka urodzinowa.

Posiadany przez nas profesjonalny sprzęt sportowy, taki jak: mini trampolinka, ścieżka, plansza gimnastyczna, piankowe gąbki sprawią, że każdy trening będzie atrakcyjny. Na zajęciach dzieci pracują także z przyborami takimi jak piłki, bańki, chusty, dzięki czemu pobudzają swoją kreatywność i wyobraźnie.

ZAPISY

W celu zapisu wypełnij formularz u dołu strony.

W przeciągu 24h otrzymasz potwierdzenie mailowe. W celu utrzymania rezerwacji miejsca do 3 dni od daty zapisu należy wpłacić zaliczkę (300 zł) na konto Fundacji – Wrocławskie Centrum Sportów Gimnastycznych, która jest oficjalnym organizatorem półkolonii.

​54 1140 2004 0000 3102 7652 9561

Pozostałą część kwoty, należy przelać nie później niż 14 dni przed planowanym rozpoczęciem turnusu.

Uśmiechnięte buzie uczestników półkolonii

Każdy turnus to nowe znajomości i nabyte umiejętności
null

Skontaktuj się z nami!

Zgłoś zainteresowanie półkoloniami

Masz pytania?
1. Zadzwoń pod numer: +48 535 083 208
2. Napisz maila pod adres: biuro@babygym.pl

  • Regulamin, Zapoznaj się przed wysłaniem zgłoszenia

    Polityka prywatności, czyli jak przetwarzamy Twoje dane.