null

PÓLKOLONIE

Akrobatyczne
25-29.07.2022 ( 4-7 lat )

Poznaj naszą ofertę!

Właśnie dostaliście informację, że w lipcu zamykają Wasze przedszkole? A może szukacie propozycji na aktywne spędzenie wakacji dla Waszej pociechy?

Dobrze trafiliście! Przedstawiamy ofertę półkolonii w formie warsztatów dla najmłodszych uczestników już od 4 roku życia! Bogata oferta zajęć sprosta najbardziej wymagającym uczestnikom.

Niezapomniane wrażenia!

null

Bogaty program zajęć

Zmienność ćwiczeń, różnorodność przyborów oraz optymalnie podzielony czas pomiędzy zajęciami akrobatycznymi, zabawami na świeżym powietrzu oraz swobodnym poznawaniem sali pomogą podtrzymać zainteresowanie żywiołowych uczestników.
null

Opieka podczas półkolonii

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Istnieje możliwość wcześniejszego pozostawienia dziecka pod opieką i późniejszego odbioru tj. 7:30-16:30.
null

Doświadczona kadra trenerska

Treningi prowadzone są w formie zabawy przez doświadczoną kadrę trenerską ze wspaniałym podejściem do najmłodszych dzieci. Uczestnicy będą podzieleni na mniejsze podgrupy, co gwarantuje większy komfort treningu.
null

Pełne wyżywienie

Zapewniamy pełne wyżywienie – II śniadanie, obiad i podwieczorek – dostarczane przez firmę cateringową, specjalizującą się w smacznych posiłkach dla dzieci wrocławskich szkół i przedszkoli.
null

Dodatkowo

Wyjście do KLOCKOWNIA w Arkadach Wrocławskich, gry i zabawy integracyjne na pobliskim placu zabaw, konkursy z nagrodami, dodatkowe ubezpieczenie NNW i wiele więcej…!

KOSZTY:

Całkowity koszt półkolonii to: 699,00 zł.
Osoby posiadające kartę członkowską w BabyGym otrzymują zniżkę – 50zł, odejmowaną przy płatności II raty.

LOKALIZACJA:

Półkolonie odbywają się w lokalizacji przy ul. Życzliwej 13c. Na uczestników półkolonii będą czekały dwie profesjonalne sale ( gimnastyczna oraz taneczno-artystyczna). Do przygotowania prac plastycznych oraz zjedzenia posiłków posłuży nam salka urodzinowa.

Posiadany przez nas profesjonalny sprzęt sportowy, taki jak: mini trampolinka, ścieżka, plansza gimnastyczna, piankowe gąbki sprawią, że każdy trening będzie atrakcyjny. Na zajęciach dzieci pracują także z przyborami takimi jak piłki, bańki, chusty, dzięki czemu pobudzają swoją kreatywność i wyobraźnie.

ZAPISY

W celu zapisu wypełnij formularz u dołu strony.

W przeciągu 24h otrzymasz potwierdzenie mailowe. W celu utrzymania rezerwacji miejsca do 3 dni od daty zapisu należy wpłacić zaliczkę (300 zł) na konto Fundacji – Wrocławskie Centrum Sportów Gimnastycznych, która jest oficjalnym organizatorem półkolonii.

​54 1140 2004 0000 3102 7652 9561

Pozostałą część kwoty, należy przelać nie później niż 14 dni przed planowanym rozpoczęciem turnusu.

Uśmiechnięte buzie uczestników półkolonii

Każdy turnus to nowe znajomości i nabyte umiejętności
null

Skontaktuj się z nami!

Zgłoś zainteresowanie półkoloniami

Masz pytania?
1. Zadzwoń pod numer: +48 535 083 208
2. Napisz maila pod adres: biuro@babygym.pl

  • Regulamin, Zapoznaj się przed wysłaniem zgłoszenia

    Polityka prywatności, czyli jak przetwarzamy Twoje dane.