null

O Nas

Dowiedz się więcej o BabyGym

O BabyGym!

Poznaj nas bliżej

BabyGym to autorski program, który powstał z miłości do sportu i zdrowego trybu życia. Program zajęć został zbudowany na wieloletnim doświadczeniu fizjoterapeutów, trenerów i pasjonatów gimnastyki. Jest odpowiedzią na wiele pytań dotyczących zdrowego rozwoju najmłodszych. Naszą misją jest wspieranie rozwoju dzieci i edukacja rodziców.

Wierzymy, że pobudzając młode umysły w zabawnej i interaktywnej atmosferze, pomagamy im pokochać aktywność fizyczną. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym dzieci zdobywają  nowe umiejętności, pokonują pierwsze przeszkody i odkrywają nieograniczone możliwości swojego ciała. Wszystko w formie zabawy pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Poznaj nasz zespół

 • null

  Aleksandra Kąkol

  Manager programu BabyGym. Trener najmłodszych grup wiekowych ze wspaniałym podejściem do maluszków. Laureatka i medalistka wielu konkursów tanecznych w Polsce i za granicą. Pasjonatka fotografii.

 • null

  Aleksandra Sarachman

  Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Czynna zawodniczka wyczynowych skoków na trampolinie.

 • null

  Dominika Drewniak

  Instruktorka akrobatyki i utytułowana zawodniczka tej dyscypliny sportu. Zawsze uśmiechnięta, pokazuje jak czerpać radość z zajęć. Uwielbia pracę trenera. Akrobatyka to jej największa pasja.

 • null

  Grzegorz Antkowicz

  Z pasji instruktor parkour i fotograf. Z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Swoich podopiecznych uczy i motywuje do przełamania własnych barier.

 • null

  Arnika Dobras

  Realizuję autorski program muzyczno-ruchowy wspomagający rozwój mowy i rozumienia dziecka poprzez ruch oraz warsztaty rytmiczne dla rodziców, którzy chcą lepiej poznać możliwości swojego dziecka.

 • null

  Kinga Strączek

  Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Stypendystka Teatru Sztuki Ruchu. Po 10 letnim stażu działaności artystycznej w występach powietrznych przekazuje swoją wiedzę i zaraża dzieci pasją do akrobatyki powietrznej na szarfie, kole czy hamaku.

 • null

  Ewa Grajewska

  Oprócz treningów aerobowych i siłowych specjalizuję się w obszarze treningu kobiet w ciąży i po ciąży. W swojej pracy kładzie nacisk na technikę i funkcjonalność wykonywanych ćwiczeń, wspierając łagodny i zdrowy powrót do sylwetki sprzed ciąży. Prywatnie mama trzech wspaniałych dziewczynek.

Zamienimy nieskończoną energię Twojego dziecka w nowe umiejętności.

null

Zaufaj nam!

Zgłoś zainteresowanie zajęciami