null

Zajęcia w BabyGym

Grupa Maluszki 6 miesięcy – 18 miesięcy  (z rodzicami)

O Maluszkach!

Twoje dziecko w bardzo szybkim tempie uczy się nowych ruchów, które w przyszłości będą decydować o jego sprawności. To właściwy moment, kiedy powinniśmy świadomie wspierać rozwój naszych najmłodszych! BabyGym zadba o bezpieczne otoczenie, dostarczy różnorodnych bodźców i zachęci do aktywności! Dla rodzica to również nauka, jak prawidłowo rozwijać motorykę maluszka oraz niezwykły czas umacniania więzi emocjonalnej.

Zajęcia ogólnorozwojowe

Na zajęciach oprócz ćwiczeń wzmacniających, ogólnorozwojowych oraz ciekawych torów przeszkód, pojawią się również elementy muzykoterapii.

Zajęcia dla dzieci 6-18 miesięcy

Czas trwania: 45 minut

null

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI MUZYKOTERAPII

Maluszek wspólnie z rodzicem w I części zajęć pozna wiele piosenek i rymowanek rozwojowych, a także będzie pracować nad małą i dużą motoryką. W II części zajęć uczestnicy skorzystają ze swobodnej zabawy na torze przeszkód i ścieżce sensorycznej.
null

ZAJĘCIA TERATRALNO - MUZYCZNE

Dziecko podczas zajęć pozna nowe tańce i piosenki, a dodatkowo wplecione ćwiczenia rozwijające koordynację oraz małą i dużą motorykę uatrakcyjnią przebieg spotkania.
null

ZAJĘCIA NA SPORTOWO

Maluszek dowie się, że w każdej sytuacji może liczyć na mamę i tatę. Wspólnie z rodzicami będzie poznawać niesamowity świat sportu.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Wypełnij formularz, zapisz się na pierwszy niezobowiązujący trening i opłać zajęcia.

Do zobaczenia!

null

WYPEŁNIJ FORMULARZ

null

OPŁAĆ PIERWSZY TRENING

null

PRZYJDŹ NA ZAJĘCIA, POZNAJ NAS!

Brak płatności przy zapisie nie gwarantuje rezerwacji miejsca w grupie!

null

Zapisz swojego Maluszka!

Zgłoś zainteresowanie zajęciami